Svět je               velké               video!


           
  

Doprava v našem městě v roce 2005

12. září 2006 v 23:25 | Fredyx |  Moje videoklipy

Sliby se mají plnit! Takže na tomto místě jsem připravil ke zveřejnění další svůj videoklip, který jsem natočil v roce 2005 jako soutěžní klip pro kroužek Pinnacle klubu v našem městě.
Soutěž byla řešena tak, že někteří naši členové natočili ve městě asi 10 minut videonahrávek a tyto nahrávky dostal k dispozici každý člen klubu, aby z nich vytvořil krátký, asi 3 minutový klip.
Materiály bylo možno libovolně stříhat, spojovat, podbarvit slovem, nebo hudbou.
Výsledek mého snažení vám nyní - i když opoždeně - předkládám ke zhlédnutí.
Prosím o zhovívavost při jeho sledování. Mějte na paměti, že já jsem se pouze snažil, aby klip měl jaký-taký děj a bylo možno se na něj dívat. Klip byl v originále zpracován na DVD.

.
.
"Doprava ve městě v roce 2005" (7,7 MB, 276 kbps, 320x240, XViD, audio: mono, 44.1000 Hz, 48 kbps, délka 3,18 minuty). Úschovna: Esnips, rychlost stahování cca 90 KB/sec!
Pro zajímavost jsem tentýž klip uložil i na úschovně Edisk, odkud lze stahovat video rychleji, takže z této úschovny můžete klip stahovat zde:
"Doprava ve městě v roce 2005" (úschovna Edisk, rychlost stahování cca 200-300KB/sec.)
Přeji dobrou zábavu při sledování tohoto filmečku a trošku trpělivosti. Film se stahuje z úschovny Esnips trošičku delší dobu - asi 2 minuty! Z úschovny Edisk vám stačí jen asi 20 sekund.
Pro zvídavé jsem uložil totéž video na nové službě GOOGLE Video, kde si můžete dopřát komfort přímého přehrání videa v přehrávači výšeuvedeného serveru. Své videa si sem ukládá stále více videoamatérů, tak proč si tuto službu nevyzkoušet! Musím však konstatovat, že přehrávání mého videa na tomto serveru si asi vyžaduje trochu výkonnější počítač než je ten můj, protože video je mírně trhané. Velkou výhodou je rychlost zahájení přehrávání videa. Po kliknutí na odkaz se vám video začne přehrávat behem 3 - 5 vteřin! Tak dosti slov a zde je odkaz na filmeček s totožnými technickými parametry, jak jsem uvedl u prvního odkazu. Přehrát video můžete zde:
"Moje mesto a doprava v roce 2005"(server Google Video, doba otevření videa jen 3-5sec.!!!)
Ještě pro úplnost nutno dodat, že dopravní situace ve městě byla od doby natáčení tohoto klipu radikálně vyřešena ke spokojenosti obyvatel i podnikatelů!!! Ono taky dva roky jsou v rušném životě města dlouhé období a za tu dobu se změnilo hodně věcí!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama