Svět je               velké               video!


           
  

Slabá místa mého města 2005

13. září 2006 v 21:05 | Fredyx |  Moje videoklipy
Vážení, rozhodl jsem se zveřejnit na svém webu i svůj další videoklip s výšeuvedeným názvem, který jsem natočil a zpracoval v roce 2005 rovněž jako svůj příspěvek pro místní Pinnacle klub.
Zadání bylo jasné: natočit místa, na která nejsou obyvatelé města moc pyšní a mnohdy jim i ztrpčují každodenní život. Jak se mi to podařilo, to můžete posoudit sami. Ovšem musíte se obrnit trpělivostí, jelikož tento klip má kolem 20 MB a jeho stažení z úschovny Edisk chce několik minut času. Ovšem pokud někdo svůj čas tomuto věnuje, dostane možnost zhlédnout celý asi 9 minutový klip o velkosti obrazu 320 x 240 t.j. přesně na velkost displeje kapesního počítače.
Později se mi podařilo klip umístit i na server Google Video a zde je již situace jiná! Doba trvání zahájení přehrání klipu je minimální - video se začne přehrávat již chvíli po kliknutí na odkaz ve vlastním přehrávači Google, ovšem kvalita videa je o něco snížená.
Takže pro zájemce o domácí video je ke stažení a přehrání popisovaný videoklip zde:
.
"Slabá místa mého města" (20 MB, 320x240, XviD, mono) - ke stažení z úschovny Edisk.
"Slabá místa mého mesta v roce 2005" (20 MB, 320x240, XviD, mono) - server Google Video
Příjemnou zábavu při sledování tohoto videa vám přeje autor a upozorňuji na to, že v dalším svém příspěvku vám poradím velmi dobrý přehrávač všech videosouborů, který si jen zkopírujete z mého webu a bez instalace si jej spustíte ve svém počítači. Můžete na něm přehrát i všechny videoklipy z tohoto webu. Můžete jej mít stále na klíčence. Tak sledujte pozorně můj web!!! Váš
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama