Svět je               velké               video!


           
  

Videoklipy: Sicílie a Liparské ostrovy 2006

25. října 2006 v 22:00 | Fredyx |  Moje videoklipy

Na této stránce bych chtěl zveřejnit řadu videoklipů z našeho krásného letního zájezdu na Sicílii a Liparské ostrovy.
Zájezd se uskutečnil přes cestovní kancelář IRRA Strážnice a o jeho průběhu se můžete dočíst na jiných stránkách tohoto webu.
Protože zde nelze uložit a zveřejnit celé téměř hodinové video, které jsem zpracoval z této dovolené nma DVD, tak jsem si dovolil vybrat pouze ukázky, které by dostatečně vykreslily navštívenou krajinu, její atmosféru a její dojem na nás - turisty.
Navštívili jsme: Taorminu, Syrakusy, Etnu, Palermo, Monreale, Liparské ostrovy s činnou sopkou Stromboli a právě těchto míst se budou týkat mé videoklipy. Tyto byly natočeny digitální videokamerou SONY DCR-TRV 740E ve formátu D8.
Střih videa byl uskutečněn ve střihovém programu Pinnacle STUDIO 9 Plus. Všechny klipy jsou umístěny na serveru YouTube, kde je lze snadno vyvolat kliknutím na okno přehrávače. Video se pak samo přehraje v domácím přehrávači uvedeného serveru. Některá videa možná později uložím i na serveru Google Video a eSnips pro porovnání kvality poskytovaných služeb těchto serverů. Na server eSnips lze však bohužel uložit jken soubor do 10 MB max. Na YouTube a Google Video mohou být soubory až do velkosti 100 MB a délky max. do 10 minut!
A nyní již dost řečí a pusťme se do pouštění videoklipů ze Sicílie:
TAORMINA:
Sicílie 2006 -TAORMINA (320x240, 4,12min)
.

E T N A
Sicílie 2006 - ETNA (velkost 320x240, 4 min)
.
ALCANTARA - soutěska
Sicílie 2006 - ALCANTARA (velkost 320x240, 3,48 min)
.
MONREALE
Sicílie 2006 - MONREALE (velkost 320x240, 4,08 min)

.
PALERMO
Sicílie 2006 - PALERMO (velkost 320x240, 3,53 min)
.
SYRAKUSY
Sicílie 2006 - SYRAKUSY (velkost 320x240, 4,30min)
.
LIPARSKÉ OSTROVY
Sicílie 2006 - Liparské ostrovy (velkost 320x240, 6,10min)

Tak! A to jsou klipy, které jsem zpracoval ze svého filmu natočeného na dovolené v roce 2006.
Doufám, že ty odkazy a přehrávače na této stránce nejsou pro vás moc komplikované a neodradí čtenáře této stránky k promítnutí alespoň některých videoklipů. Snažil jsem se dostat tyto klipy na web v co možná nejlepší kvalitě, ale bohužel přehrávače serveru YouTube asi tyto videosoubory komprimují a tak dosti podstatně omezují kvalitu výsledného videa pro čtenáře webových stránek. Je to asi daň za služby zdarma!!! Já jsem je zde uložil ve formátu DivX a velkosti kolem 30 MB.Podstatně lepší kvality filmů lze dosáhnout pouze jediným způsobem - a to stažením celého klipu do vlastního PC a zde jej přehrát vlastním přehrávačem /W.Media Player, BS player atd./. Bohužel doposud jsem nedošel na to, jak lze videosoubory ze serveru YouTube stáhnout!!! Pokud to víte - poraďte!
A nakonec bych zde rád poskytl možnost vidět všechny moje doposud zveřejněné videoklipy na společném serveru. A protože na webu je možné vše, tak bude stačit, když klepnete na VideoPlayerWeb.com a najdete zde hromadu klipů z Egypta, Sicílie i některé pokusné videa nahrané v různém rozlišení. Vše je pěkně seřazeno a vše je možno pohodlně přehrát! Obdobně si můžete nechat zobrazit i všechny videoklipy ze Sicílie, které jsem uložil na server MySpace.com.

Nedá mi, abych se ještě na chvíli nevrátil k Sicílii. Objevil jsem totiž při brouzdání na webu krásný článeček s touto tématikou. Nazývá se "Liparské ostrovy: Návrat do ráje". Přečetl jsem si jej doslova jedním dechem a výborně se pobavil. Kouzlo těchto ostrovů na mně opět dýchlo a vyvolalo ještě živé vzpomínky na letošní dovolenou. Pokud nevěříte, tak se na tento článeček schválně podívejte sami kliknutím na jeho název.
Dobrou zábavu přeje
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 gfggfhgfhf gfggfhgfhf | 22. května 2007 v 9:13 | Reagovat

vy hajuzlové nejde to spustit

2 pan7 pan7 | E-mail | 29. června 2007 v 17:07 | Reagovat

Videa jsou fajn, dost mě potěšilo, že jsem je tu našel. A spustit se mi je podařilo.

3 Martin Martin | 30. července 2007 v 18:18 | Reagovat

Vaše vulgarita mně pobuřuje, to co se podařilo pro druhé zajistit stojí spíše za dík a poklonu

4 Martin Martin | 30. července 2007 v 18:20 | Reagovat

chci doplnit, že komentář čislo 3 patří samozřejmě komentáři č.1, nikoliv auto videa - to je snad zřejmé

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama