Svět je               velké               video!


           
  

Všechny moje egyptské videoklipy na jednom serveru

16. října 2006 v 10:33 | Fredyx |  Moje videoklipy
Egypt, Egypt, Egypt....
Vážení, po delším laborování s umístněním amatérských videoklipů na internetu jsem došel k názoru, že nejlépe bude umístnit tyto soubory na jediném serveru, který zabezpečí jejich rychlé a kvalitní přehrávání pro každého zájemce bez nutnosti stahovat tyto klipy do vlastního PC a následně je přehrávat v nějakém vlastním softwarovém přehrávači. A víte které řešení se mi jeví jako nejúčelnější - po odzkoušení serverů: eDisk, eSnips beta, Box net, Megaupload, YouSendit, Google video, YouTube se mi zdá jako nejlepší posledně jmenovaný server.
A proč?
Protože server YouTube má svůj výborný serverový přehrávač, který rychle načte uložené video a automaticky jej začne přehrávat ve výborné kvalitě, ale bohužel ve větším okně než je původní velkost videa!!!! To znamená že ve větším okně bude obraz již mírně nekvalitný!!!!! Je proto vždy nutné kliknout na tlačítko na spodní pravé straně prehrávače s malým obdélníkem. Toto tlačítko zmenší obraz na správnou původní velikost, ve které bylo video na server uloženo.
Tak a nyní již dost teorie a následují odkazy na moje videoklipy z Egypta, které všechny se budou po kliknutí na odkaz přehrávat ze serveru YouTube:


Přeji vám příjemnou zábavu při sledování těchto malých filmečků a pokud si chcete poslechnout i nějakou krásnou egyptskou hudbu, není nic jednoduššího, než kliknou na moji stránku z d e.
Pokud by jste mi chtěli něco vzkázat, tak použijte sekci Komentář, která je prakticky na každé stránce mého webu.
Zdraví videofanatik Fredyx.
A ještě přesný čas - máte zájem?
Tak kliknite na č a s !
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama