Svět je               velké               video!


           
  

PRAHA očima návštěvníka z Moravy

6. června 2008 v 17:03 | Fredyx |  Cestování světem
Vážení přátelé, po dlouhé době se mi poštěstilo navštívit naše hlavní město, díky laskavosti dvou místních obyvatelek. S jejich pomocí jsem se i s manželkou podíval na místa mne zcela neznámá i na místa hojně navštěvovaná turisty z celého světa.
A dojmy Moraváka, který uviděl Prahu po mnoha letech? Jedním slovem nádhera. Praha mimořádně zkrásněla a místo ospalého města jsem objevil město kypící životem a lidskou činností. Všude jsem viděl důkazy toho, jak blahodárně se současná doba zapsala do nejnovější historie našeho hlavního města.
Nikoho zde nebudu nudit popisováním navštívených krásných míst a popisem trasy našeho dvoudenního výletu Prahou, ale dovolím si vám nabídnout pohledy na krásnou současnou Prahu očima fotografa a videofanatika.
Kliknutím na fotografii Hradčan si můžete vyvolat fotoalbum s fotografiemi, které jsme v Praze pořídili ve dnech 31.5. a 1.6. 2008:
z d e se dostanete na stránky vynikajícího průvodce Prahou
z d e se dostanete na stránky serveru Prague Czech Republik
z d e se dostanete na stránky Wikipedia o Praze
z d e si můžete prohlédnout záběry z webových kamer umístěných na celé řadě pražských křižovatek a současně si ověřit místní dopravní situaci.
Nicméně, pokud byste měli zájem o informace o naší matičce stověžaté /nepočítal jsem je!/, tak jsem vám sem nad neobvyklý panoramatický obrázek Karlova mostu přidal i odkazy na zajímavé servery, kde se můžete dozvědět spoustu zajímavostí i důležitých informací o Praze.
Protože se nacházíte na stránkách videofanatika, tak pochopitelně zde nesmí scházet i nějaký krátký videoklip z návštěvy Prahy. Tak prosím, račte vstoupit do našeho webového biografu videofanatika Fredyxe a podívat se na 10-minutový klip z návštěvy Prahy:

A to by bylo pro dnešek všechno!
Pokud by jste chtěli vidět stránku s anymovanými fotkami Blanky, tak můžete kliknout S E M . Je to bohužel jen odkaz na stránku protože server Blog.cz v poslední době vůbec nepodporuje cizí poskytovatele služeb jako je tvorba alb, videoklipy apod. Je to velká škoda.
Můj upřímný dík patří našim dvěma pražským průvodkyním, které nám tento krásný výlet do Prahy umožnily a pak jej s námi prožívaly. Díky vám i touto cestou MARIE a BLANKO !!!
Všechny vás zdraví videofanatik Fredyx a přeje vám všem Hezký den!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Paci Paci | E-mail | Web | 6. prosince 2011 v 18:47 | Reagovat

Souhlas

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama