Svět je               velké               video!


           
  

VIDEO ZE ZÁJEZDU DO SLOVINSKA 2009

1. prosince 2009 v 14:55 | Fredyx |  Moje videoklipy
Vážení přátelé,v předchozím článku jsem vám popsal cestu po Slovinsku, navštívená místa a doložil článek řadou fotografií.
Protože tyto stránky jsou věnovány tvorbě videa, v tomto článku vám umožním sledování cesty po Slovinsku i formou krátkých filmových klipů.
Klipy jsou děleny vzhledem k jejichh délce na 2 části po cca 10 minutách.
Video jsem uložil ihned na dva videoservery, aby v případě výpadků jej bylo možno sledovat na druhém serveru. Konkrétně jsem filmy uložil na servery You Tube a na český server Stream.cz.
.
Takže nyní vás vybízím ke sledování videa popisující cesty po Slovinsku:
.
1. Videa na serveru You Tube:


.
.

2. Videa na serveru Stream:


.

.
.
Vážení přátelé, doufám, že se vám tato videa budou líbit a přinesou vám nový pohled na takovou malou zemi, jakou je pro nás Slovinsko.
Po technické stránce jsem se snažil, aby byla videa obrazově co nejkvalitnější a proto jsem zvolil pro nahrávání na servery formát mpeg2 /t.j. formát DVD/ a neobyčejně vysoký datový objem souborů s videem. Ve srovnámí s mými předchozími videi by tato měla být o třídu kvalitnější. Je je možno sledovat na obou serverech v tzv HQ kvalitě.
Přeji hezké chvilky při sledování obou částí filmu a brzy se ozvu s článkem popřípadě i videem ze zájezdu do jižního Turecka.

Zdraví Vás Fredyx.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama